Hlavní navigace

Cígler Software dokončil akvizici společnosti Altus software

Sdílet

ali 13. 1. 2014

Cígler Software tak touto akvizicí posiluje svoji pozici na českém trhu dodavatelů informačních (ERP) systémů pro střední a velké společnosti a doplňuje svoje portfolio dodávaných řešení např. o moduly pro řízení výroby.

Cílem akvizice je kromě rozšíření portfolia produktů zejména know-how, výrazné zvětšení zákaznické báze a podstatné zrychlení vývoje nových řešení díky sdílení zdrojů obou vývojářských týmů. Cígler Software patří mezi leadery trhu účetního softwaru pro malé společnosti a zvýšením počtu uživatelů se nyní stává i jedním z největších dodavatelů informačních systémů pro střední a větší společnosti.

„Altus software se na poli ERP systémů pohybuje od roku 1996 a za tu dobu si vybudovala nejen tradici, ale zejména vyvinula výborný software kombinující vysokou funkcionalitu s příjemným ovládáním. Nezanedbatelným přínosem pro naše zákazníky budou produkty, které jsme dosud vůbec nenabízeli – jmenujme např. výrobní modul Altus Výroba nebo řešení pro elektronickou správu dokumentů Altus Portal,“ říká Martin Cígler, předseda představenstva Cígler Software.

V sortimentu produktových řad – Altus Vario, Money všech verzí a iDoklad – se nic nemění a uživatelé se naopak mohou těšit na nové funkce.

Čtěte také:
→ ERP software podle Gartneru
Globální trh s ERP softwarem poroste v roce 2013 podle prognózy Gartneru o 7 procent a dosáhne objemu 26,5 miliardy dolarů.
→ 14 symptomů toho, že potřebujete nový ERP systém
Jak poznáme, že je vhodná chvíle pro koupi či výměnu informačního systému?

G+

Našli jste v článku chybu?