Hlavní navigace

Check Point představuje nový Security Acceleration Module pro prostředí s nízkou latencí

17. 7. 2012

Sdílet

Pro řadu vysoce výkonných aplikací a datová centra jsou sítě s nízkou latencí kritickým faktorem. Jedná se například o finanční nebo investiční společnosti, které jsou závislé na rychlosti transakce, příležitost se může objevit či zmizet v mikrosekundě. Pro takto citlivá prostředí nabízí Security Acceleration Module bezprecedentní kombinaci výkonu a bezpečnosti. Kombinace technologie Check Point SecurityCore a Security Acceleration Module podle tiskového prohlášení umožňuje zákazníkům dosáhnut propustnosti firewallu až 119 Gbps a latenci pod pět mikro sekund (5 µs).

Security Acceleration Module nabízí hardwarovou technologii SecurityCore, díky které probíhají paralelní procesy zrychlující klíčové bezpečnostní operace. Provoz bezpečnostní sítě může být převeden z CPU na Security Acceleration Module se 108 jádry a umožňuje zákazníkům spravovat mnoho bezpečnostních funkcí ve vysoce náročném síťovém prostředí.

Security Accelaration Module se podle společnosti Check Point pro společnosti zabývající se finančním obchodováním, poskytovatele služeb a datová centra, kde síťová latence má zásadní dopad na podnikání. Security Acceleration Module je již k dispozici prostřednictvím celosvětové sítě prodejců Check Point.

Našli jste v článku chybu?