Hlavní navigace

Check Point koupil společnost Dynasec, poskytovatele řešení pro řízení rizik

6. 11. 2011

Sdílet

Kombinace bezpečnosti a GRC řešení podle Chceck Pointu umožní zákazníkům řídit celý proces vlastní 3D Security, od firemních cílů, k bezpečnostním politikám a zabezpečení výkonu, pro zachování komplexního zabezpečení a dodržování předpisů.

Nabídka společnosti Check Point bude nyní zahrnovat bezpečnostní, obchodní a poradenské služby, spolu s  easy2comply Dynasec GRC softwarovým řešením, které poskytuje sadu GRC scénářů s vestavěnými postupy, přizpůsobitelnými pro stovky norem. Řešení Check Point nabízí způsob, jak firmám při implementaci stále většího počtu předpisů a norem práci zautomatizovat.

Hlavní výhodou řešení easy2comply je schopnost zavést technologii za méně než dva týdny, což zákazníkům pomáhá urychlit dodržení předpisů. Využitím GRC scénářů, ve kterých se vyskytují předem definované normy, jsou zákazníci schopni převést obchodní požadavky a normy podnikání do IT politik za zlomek času. Integrace těchto nástrojů se stávajícím bezpečnostním řešením Check Point umožňuje zákazníkům nastavit a spravovat zásady, které lze aplikovat na všechny přední druhy ochrany, včetně Firewall, VPN, Application Control, Intrusion Prevention, Data Loss Prevention, Mobile Access a Endpoint Security – organizace tak mohou vytvořit bezpečnostní plán, který odpovídá jejich specifickým potřebám.

Dynasec je izraelská společnost, která byla založena v roce 2004 a má zákazníky ve více než 20 různých zemích v celé řadě různých odvětví, včetně finančních služeb, telekomunikací, státní správy, energetiky a zdravotnictví. Celá transakce by měla být dokončena během příštího měsíce. Podmínky akvizice nebudou zveřejněny.

Našli jste v článku chybu?