Hlavní navigace

Check Point nasazuje proti DDoS útokům novou řadu zařízení Protector

16. 9. 2012

Sdílet

Check Point Software Technologies představil novu řadu bezpečnostních zařízení, která jsou určena pro boj s DDoS (Distributed Denial of Service) útoky. Nová zařízení DDoS Protector poskytují vícevrstvou ochranu s propustností až 12 Gbps a pomáhají podnikům zastavit a chránit se proti širokému spektru DDoS útoků.

Cílem DDoS útoků je narušit nebo zablokovat síťové služby přetížením sítě pomocí cíleného provozu. Kyberzločinci mohou zaplavit vybrané sítě obrovským množstvím provozu nebo několika dobře směrovanými požadavky na přerušení legitimního provozu, což způsobí výpadky sítě a komplikace společnostem, jejichž podnikání je závislé na fungující síti a webových službách.

Produktová řada zařízení Check Point DDoS Protector chrání podniky tak, že blokuje všechny hlavní typy útoků, jako jsou zahlcení sítě a serveru, DoS útoky na aplikační vrstvě nebo útoky typu low-and-slow. Zařízení DDoS Protector se nasazují před stávající perimetr bránu  dané organizace a čistí provoz od DDoS útoků ještě před tím, než se dostanou do hlavní bezpečnostní brány. Zařízení jsou integrována do nástrojů pro správu společnosti Check Point , což usnadňuje jednotnou správu bezpečnosti a umožňuje sledovat všechny bezpečnostní incidenty.

Našli jste v článku chybu?