Hlavní navigace

Canon do konce roku nabízí speciální licence na řešení uniFlow

1. 10. 2011

Sdílet

Dříve bylo možné zakoupit pouze licence na firemní servery, takže řešení bylo pro řadu menších podniků nedostupné. Pro firmy s menším počtem tiskových strojů (2 až 12) jsou určené nové licence uniFLOW, které lze zakoupit podle počtu zařízení. Licenční poplatek na 1 rok zahrnuje i technickou podporu a bezplatný upgrade na nejnovější verzi softwaru. Limitovaná edice bude v prodeji pouze do konce roku 2011.

„Pokud chtějí firmy efektivně pracovat s dokumenty, základem je pořízení vhodného stroje. Ovšem to je pouze začátek. Až v kombinaci se softwarem pro správu tisku a skenování firmy objeví možnosti úspor nákladů a také bezpečné práce s citlivými informacemi. Chtěli jsme tyto možnosti ještě více zpřístupnit menším firmám, takže do konce roku jsou v prodeji licence uniFLOW, které jsou vydávané podle počtu strojů,“ říká Roman Dvořák, Canon Business Solutions Consultant, Canon CZ.

uniFLOW podle Canonu umožňuje centrální správu a vynucení zásad pro šetrný a bezpečný tisk, takže se zamezí zbytečnému plýtvání barvou i papírem a citlivé dokumenty se nedostanou do rukou nikomu nepovolanému. V prostředí, kde je bezpečnost prioritou, lze identifikovat i klíčová slova ve zpracovávaných dokumentech bez ohledu na to, jestli se jedná o tisk, kopírování, rozesílání e-mailem nebo skenování. Zpracování dokumentů potom může být automaticky ukončeno, pozdrženo nebo může být vyžádán souhlas k požadovanému úkonu.

uniFLOW také automaticky vybírá vhodný stroj pro danou tiskovou úlohu, aby byl tisk efektivní. Navíc jsou k dispozici reporty a statistiky o tištěných materiálech. Je možné vytvářet víceúrovňové ceníky, zprávy o dosažených úsporách nákladů nebo analýzy o využití stroje.

Navíc uniFLOW integruje i správu skenování a usnadňuje převod dokumentů do elektronické podoby. Vytvářet lze širokou škálu souborů, včetně prohledávatelných a kompaktních PDF, převádět dokumenty do textové podoby pomocí OCR nebo identifikovat čárové kódy. Navíc je možné skenovat přímo například do Exchange nebo SharePointu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?