Hlavní navigace

Balesh Sharma přijde jako nový šéf Vodafone ČR

Sdílet

ali 24. 9. 2013

Od 1. 11. 2013 se funkce generálního ředitele společnosti Vodafone ČR ujme Balesh Sharma. Nahradí tak dosavadní ředitelku Muriel Anton, která vede českou pobočku Vodafonu od roku 2008.

Balesh Sharma přijde do Prahy z funkce generálního ředitele maltské pobočky, kterou vedl posledních 1,5 roku. Do společnosti Vodafone nastoupil v roce 2003 a nejdelší část své kariéry strávil v indickém Vodafone. Ještě předtím působil na manažerských pozicích v IT sektoru, a to ve společnostch Ricoh, Xerox a BPL Mobile.

Odcházející ředitelka Muriel Anton nastoupila do české firmy Oskar v roce 2000, tedy ještě v době, kdy se pod názvem etablovala jako 3. mobilní operátor. Její první funkce byla finanční viceprezidentka a podílela se na rozvoji Oskara a na přechodu firmy pod křídla Vodafonu, ke kterému došlo v roce 2005. O jejím dalším působení ve Vodafonu zatím nejsou podrobnější informace. „Do konce roku bude Muriel Anton podporovat nového ředitele. Na další konkrétní informace o jejím dalším působení je v tuto chvíli brzo,“ sdělila tisková mluvčí Vodafonu Markéta Kuklová.

G+

Našli jste v článku chybu?