Hlavní navigace

Atos získává zlatou medaili v rámci SAP Quality Awards 2011

22. 11. 2011

Sdílet

Společnost Atos IT Solutions and Services si dne 3. listopadu za projekt implementace systému SAP ERP ve společnosti Panasonic Automotive Systems Czech, odnesla zlatou cenu SAP Quality Awards 2011 v regionu CEE v kategorii velkých podniků. Společnost zde realizovala projekt implementace informačního systému SAP ERP v rozsahu FI, FI-AA, CO, SD, MM, WM, PP, PM, QM, EDI, Mobile solution & Traceability a On-line komunikace s výrobními systémy. Projekt zahrnoval veškeré podnikové procesy počínaje plánováním přes nákup, výrobu, logistiku, řízení skladu, řízení výkonnosti, účetnictví, kontrolu kvality, nebo zákaznický servis a řadu dalších. V rámci implementace bylo nahrazeno pět různých systémů jedním sjednoceným, ke kterému přistupuje více než 300 uživatelů. Zavedení trvalo 14 měsíců.

„Úspěšná implementace vyžaduje více než jen znalosti a dovednosti. Vyžaduje také vizi, schopnost soustředit se na ni a vůli držet se metodiky a standardů, i když se objeví různé překážky. Zároveň je potřeba dbát na efektivní spolupráci a pozitivní atmosféru v týmu, která je jedním z předpokladů hladkého průběhu projektu a jeho úspěchu. Tyto projekty potřebné předpoklady splnily a plně si udělená ocenění zaslouží,“ řekl Jiří Synáček, ředitel pro kvalitu, SAP ČR.

 „Skutečnost, že mezi šesti oceněnými jsou tři projekty z České republiky, jen dokazuje, jak vysoká je zde obecná kvalita řešení SAP. To ukazuje připravenost a profesionalitu našich partnerů stejně jako povědomí klientů o tom, co potřebují a jak si svá řešení představují. Úspěch těchto projektů je dokladem toho, že české podnikové prostředí je vysoce adaptivní v oblasti informačních systémů a snese srovnání se zeměmi, které v jejich využití mají větší tradici i zkušenosti,“ ocenil úspěch českých projektů Jiří Otta, Ph.D., PMP, vedoucí projektové kanceláře, SAP ČR.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?