Hlavní navigace

Apple rozdá vouchery za jubilejní stažení aplikací z AppStoru

Sdílet

ali 5. 5. 2013

Štastný uživatel, který svým stažením dosáhne právě jubilejního čísla 50 miliard, dostane od Applu poukázku na 10000 USD, tedy přibližně dvěstě tisíc korun. Bohužel výherce si nebude moci vybrat svou výhru hotově, ale může vyhranou částku použít na stažení aplikací v App Storu.

Kromě hlavního výherce dostane dalších padesát po něm následujících uživatelů každý poukázku na 500 USD. Celkem tak Apple rozdá na voucherech 35 000 USD.

Vouchery pro jubilejní stažení aplikací jsou u Applu již tradiční. Již dříve získal poukázku v hodnotě 10 000 Euro uživatel, který si stáhl z iTunes skladbu s pořadím 25 miliard. V březnu minulého roku pak byla vydána poukázka v hodnotě 10 000 USD za stažení aplikace z App Store s pořadím 25 miliard.

V době oznámení chybělo do dosažení jubilejního čísla necelých 800 milionů stažení. Pokud bude stahovaní aplikací z App Storu pokračovat dosavadním tempem, dovíme se jméno šťastného výherce ještě v květnu 2013.

Apple rovněž zveřejnil žebříček dvaceti pěti nejoblíbenějších placených i bezplatných aplikací pro iPhone a iPad. Na prvních místech se umístily Angry Birds (kategorie placených aplikací pro iPhone) Pages (kategorie placených aplikací pro iPad), Facebook (kategorie bezplatných aplikací pro iPhone) a Skype (kategorie bezplatných aplikací pro iPad).

Zdroj: Techspot

G+

Našli jste v článku chybu?