Hlavní navigace

Amnon Bar-Lev jmenován prezidentem společnosti Check Point

29. 7. 2011

Sdílet

Ammon Bar-LevCheck Point oznámil jmenování Amnona Bar-Leva na prezidenta společnosti. Amnon Bar-Lev dříve působil na pozici vice-prezidenta společnosti Check Point, na nové pozici bude i nadále vést zákaznicky orientované aktivity společnosti, včetně prodeje, marketingu, rozvoje podnikání, technických služeb a celosvětových partnerských programů.

Amnon Bar-Lev bude jako doposud odpovědný Gilu Shwedovi ,zakladateli, předsedovi představenstva a generálnímu řediteli společnosti.

Bar-Lev nastoupil do společnosti Check Point v roce 2005 jako viceprezident technických služeb, od roku 2006 má na starosti celosvětové obchodní aktivity společnosti. Během tohoto období se příjmy společnosti Check Point více než zdvojnásobily na přibližně 1,2 bilionu dolarů za poslední čtyři čtvrtletí.

„V povýšení Amnona Bar-Leva vidím mnoho přínosů a vítám ho v jeho nové roli. Amnon bude nadále pracovat se mnou a s dalšími členy vedení. Společně se budeme podílet na vytváření nové generace bezpečnostních produktů a povedeme Check Point k další etapě růstu, "uvedl Gil Shwed, zakladatel, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Check Point Software Technologies.

Našli jste v článku chybu?