Hlavní navigace

Amazon nabízí novým předplatitelům dva měsíce neomezené hudby zdarma

Sdílet

Ian Paul 1. 6. 2017

Různé služby streamované hudby se zoufale snaží odlišit jedna od druhé personalizací a občasnou speciální exkluzivní nabídkou. Ale ve výsledku všechny nabízí víceméně totéž – podobné služby a podobný katalog autorů., alb a skladeb. Ten, kdo by chtěl vyzkoušet něco nového, má nyní šanci. Amazon aktuálně nabízí novým uživatelům dva měsíce služby Amazon Music Unlimited zcela zdarma.

Nabídku lze využít tak, že se přihlásíte prostřednictvím propagační stránky Amazonu. Na stránce kliknete na možnost Enter Your Code a ve vyskakovacím okně zadáte kód MOREMUSIC a kliknete na Apply.

Poté se na odkazu v kroku dva přihlaste k odběru služby pomocí svého účtu a Amazonu. Amazon Music Unlimited nabízí všem uživatelům třicetidenní bezplatné zkušební období, ale aktuální kampaň automaticky přidává kredit ve výši 10 dolarů, které se užijí na předplatné druhého měsíce. Ve třetím a následujících měsících si Amazon za službu účtuje 10 dolarů, u uživatelů Amazon Prime potom 8 dolarů.

Amazon Music Unlimited není totéž jako Prime Music, což je bezplatná služba pro uživatele Prime. Základní rozdíl spočívá v tom, služba Unlimited nabízí více skladeb – desítky milionů oproti „pouhým“ dvěma milionům u službu Prime Music. Hudební služby společnosti Amazon lze také integrovat s digitální asistentkou Alexou a přehrávat skladby na zařízení Echo nebo vyhledávat písničky podle textu.

Nabídka 10 dolarů navíc od Amazonu potrvá do konce měsíce.

Našli jste v článku chybu?