Hlavní navigace

Alcatel OneTouch POP 2 (5) s podporou LTE a dualSIM

Sdílet

ali 19. 5. 2015

POP 2 (5) nabídne velký a přehledný pětipalcový displej, bohužel však s rozlišením jen 480 x 854 bodů. Smartphone ale potěší i některými detaily, jako je probuzení telefonu poklepáním na displej nebo funkcí přiblížení a oddálení jediným prstem. Telefonu pohání čtyřjádrový 1,2Ghz procesor od Qualcommu s podporou 1 GB operační paměti. Práci s telefonem zprostředkovává operační systém Android ve verzi 5 (Lollipop). Pro začínající uživatele systému Android jsou v telefonu připraveny desítky předinstalovaných aplikací – od sociálních sítí, přes hry až po kalkulačku, svítilnu nebo převodník měn.

Nový smartphone disponuje pětimegapixelovým fotoaparátem s rychlou závěrkou. Kamera s funkcí stabilizace obrazu vám umožní natáčet záběry v rozlišení až 1080p. Díky funkci Miracast lze obraz ze smartphonu bezdrátově promítat přímo na vašem televizoru a prohlížet si fotky nebo videa na větší obrazovce. Pro ukládání dat je k dispozici vitřní paměť o velikosti 8 GB, rozšiřitelná o dalších až 32 GB prostřednictvím paměťové karty typu microSD.

Telefon se prodává v bílé a černé variantě za 3 990 Kč, resp. 139,90 euro včetně DPH. Uživatelé navíc najdou přímo v balení tři různé barevné zadní kryty.

Našli jste v článku chybu?